zmień kontrast zmień kontrast
Zmień kontrast
zmień czcionkę zmień czcionkę
Zmień czcionkę

Szkolenia dla branży kosmetycznej

Drenaż limfatyczny w kosmetyce

Drenaż limfatyczny jest często stosowany w kosmetyce w celu oczyszczenia i stymulacji skóry twarzy, dekoltu oraz górnej części klatki piersiowej. Właściwie wykonany, prowadzi do odblokowania zastoju limfy w górnej i środkowej części twarzy, okolicy oczodołów oraz fałdów wargowo-nosowych. Drenaż limfatyczny jest często włączany  do zabiegów estetycznych z innymi zabiegami kosmetycznymi okolic szyi i dekoltu. Drenaż pomaga w zwalczaniu cellulitu wraz z innymi zabiegami oraz wspomaga procesy odchudzania i ogólnego oczyszczania organizmu z toksyn.

 Termin rozpoczęcia szkolenia:

  Nie planowane

 

Kurs kosmetyczny

Program kursu opracowano na bazie 50 lat doświadczeń w szkoleniu profesjonalnych kadr w kosmetyce. Kurs prowadzony jest w małych grupach, w nowocześnie wyposażonych pracowniach, przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie kosmetyki, preparaty i sprzęt niezbędne do wykonywania zabiegów są wliczone w cenę kursu.

Termin rozpoczęcia szkolenia:

  Nie planowane

Manicure - pedicure i stylizacja paznokci

Program kursu obejmuje kompleksowe przygotowanie do wykonywania zabiegów z zakresu kosmetyki dłoni, stóp i paznokci - od profesjonalnego  manicure i pedicure, poprzez  masaż i pielęgnację, na stylizacji paznokci kończąc. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, różnymi metodami i technikami, z zachowaniem najwyższych standardów sanitarno - higienicznych.

Termin rozpoczęcia szkolenia:

  Nie planowane

Masaż klasyczny i relaksacyjny

W czasie kursu uczestnicy zdobywają umiejętności wykonywania masażu klasycznego i relaksacyjnego ciała, twarzy, szyi i dekoltu. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, w nowocześnie wyposażonej pracowni. Kurs skierowany do osób, które chcą podjąć pracę w gabinetach SPA, odnowy biologicznej, kosmetycznych, salonach wellness, hotelach, bądź założyć własną działalność gospodarczą.

Termin rozpoczęcia szkolenia:

  Nie planowane

Wizaż i stylizacja

Szkolenie skierowane do osób, które chcą poznać tajniki kreowania wizerunku oraz nauczyć się podkreślania walorów urody, a także tuszowania jej mankamentów za pomocą odpowiednio dobranych środków. Kurs prowadzony przez doświadczonego instruktora, w profesjonalnie wyposażonej pracowni. Dodatkowo, w programie zawarte zostały elementy fryzjerstwa, kosmetyki, charakteryzacji oraz body-paintingu.

Termin rozpoczęcia szkolenia:

  Nie planowane

Makijaż permanentny

Szkolenie jest doskonałą inwestycją w rozpoczęcie nowej lub rozszerzenie obecnej działalności. Podczas zajęć przekazujemy wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu prawidłowego wykonywania makijażu trwałego. Każda osoba, która ukończy szkolenie jest w pełni przygotowana do samodzielnego wykonywania zabiegów. Gwarantujemy małe grupy szkoleniowe, profesjonalizm osób prowadzących, indywidualne podejście do uczestników oraz wysokiej jakości sprzęt i warunki szkolenia.

Termin rozpoczęcia szkolenia:

  Nie planowane

Mała chirurgia w kosmetyce - elektrochirurgia

Szkolenie skierowane do kosmetyczek i kosmetologów. Przygotowuje do profesjonalnego wykonywania zabiegów z zakresu usuwania owłosienia, brodawek, włókniaków oraz zamykania naczynek z wykorzystaniem właściwości prądu elektrycznego. Uczestnicy mają do dyspozycji stanowiska pracy w pełni wyposażone w wysokiej klasy urządzenia, narzędzia, produkty i kosmetyki potrzebne do przeprowadzania zabiegów.

Termin rozpoczęcia szkolenia:

  Nie planowane

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

Szkolenie przygotowuje do wykonywania zabiegów trwałego przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1. Prowadzone z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i nowoczesnego sprzętu w profesjonalnie wyposażonej pracowni.

Termin rozpoczęcia szkolenia:

  Nie planowane