zmień kontrast zmień kontrast
Zmień kontrast
zmień czcionkę zmień czcionkę
Zmień czcionkę

Aktualności

Konferencja „Wpływ reformy oświaty na funkcjonowanie szkół i placówek oświatowych”

Data publikacji: 2017-04-07

Szanowni Państwo,

 

mamy przyjemność zaprosić na konferencję organizowaną przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową im. W. Korfantego w Katowicach w partnerstwie ze Śląskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli Oświata  w Katowicach oraz we współpracy z Wydawnictwem. C.H. Beck w Warszawie, pod tytułem:

 

„Wpływ reformy oświaty na funkcjonowanie szkół i placówek oświatowych”

 

Konferencja odbędzie się 26 kwietnia 2017 r.  w  Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach, 40-659 Katowice, ul. Kostki Napierskiego 38, Aula C500

 

Celem konferencji, skierowanej do dyrektorów szkół i placówek oświatowych oraz przedstawicieli organów samorządowych, jest przedstawienie zmian w obszarze regulacji prawnych wynikających z ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe.

 

Nasi eksperci, w tym uznani autorzy komentarzy do ustawy o systemie oświaty, rozwieją wiele wątpliwości wynikających ze stosowania prawa, odpowiedzą na pytania dotyczące zasad rekrutacji, dostosowania statutów do zmiany ustroju szkolnego czy sytuacji prawnej nauczycieli i pracowników niepedagogicznych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z programem i regulaminem konferencji

na stronie internetowej