zmień kontrast zmień kontrast
Zmień kontrast
zmień czcionkę zmień czcionkę
Zmień czcionkę

Instytut Kompetencji Menedżerskich

Instytut Kompetencji Menedżerskich jest wyodrębnioną jednostką organizacyjną, która we współpracy ze szkocką firmą MMB Associates świadczy usługi doradcze, szkoleniowe i badania rynku w obszarach bezpośrednio związanych z zarządzaniem organizacjami biznesowymi - odpowiednio dla wyższej i średniej kadry menedżerskiej oraz dla specjalistów m.in. w zakresie:

  • wdrażania metod, narzędzi i zasad definiowania i identyfikacji procesów biznesowych,
  • przebiegu i optymalizacji procesów,
  • monitoringu efektywności procesów,
  • architektury organizacji.

Oferujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, które nie tylko umożliwiają naszym Klientom osiąganie doskonałych wyników finansowych ale przede wszystkim zwiększają ich konkurencyjność w perspektywie długoterminowej. Korzystamy z wielu uznanych know-how oraz własnych, autorskich programów i modeli.   W realizowanych szkoleniach stosowane są metody aktywne, warsztaty projektowe, konwersatoria, treningi, konsultacje on-line, studium przypadku i gry symulacyjne. 

Do skorzystania z naszych programów zapraszamy zarówno osoby, które pragną poszerzyć i uaktualnić swoją wiedzę, jak i zdobyć nowe umiejętności. Odnosi się to zarówno do menedżerów i finansistów przedsiębiorstw jak i kadr administracji publicznej, dyrektorów, kierowników, specjalistów – wszystkich tych, dla których efektywne zarządzanie jest elementem codziennej pracy.