Detektyw

Szkolenie dla osób ubiegających się o licencję detektywa
Termin rozpoczęcia zajęć:  14.07.2018 - 29.07.2018

Szkolenie weekendowe

Kurs doskonalący umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

Celem kursu jest doskonalenie umiejętności pracowników ochrony, którzy - zgodnie z art. 38b. Ustawy z dnia 22 sierpnia 1997r. o ochronie osób i mienia - są zobowiązani co 5 lat przejść szkolenie lub kurs, oraz przedstawić właściwemu komendantowi wojewódzkiemu policji, zaświadczenie o odbyciu szkolenia lub kursu.

Termin rozpoczęcia kursu: 29, 30 czerwiec - 6, 7 lipiec 2018 r. 

Centralizacja rozliczeń VAT w placówkach oświatowych

Szkolenie skierowane do osób odpowiedzialnych za obsługę finansową placówek oświatowych - w jednostkach obsługi placówek oświatowych, urzędach gmin, starostwach powiatowych

Operator wózka jezdniowego (widłowego)

Kursy na wózki widłowe mają na celu przyuczenie uczestników do sprawnego operowania wózkami jezdniowymi oraz do egzaminu przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego

Szkolenie przygotowujace do egzaminu dopuszczającego do pracy z bronią palną

Szkolenie skierowane do osób posiadających wpis na listę wykwalifikowanych pracowników ochrony. Obejmuje kompleksowe, teoretyczne i praktyczne (strzelnica), przygotowanie do egzaminu dopuszczającego do pracy z bronią palną.

Barman - barista

Kurs przygotowuje do podjęcia pracy w charakterze barmana - baristy.

Drenaż limfatyczny w kosmetyce

Drenaż limfatyczny jest często stosowany w kosmetyce w celu oczyszczenia i stymulacji skóry twarzy, dekoltu oraz górnej części klatki piersiowej. Właściwie wykonany, prowadzi do odblokowania zastoju limfy w górnej i środkowej części twarzy, okolicy oczodołów oraz fałdów wargowo-nosowych. Drenaż limfatyczny jest często włączany  do zabiegów estetycznych z innymi zabiegami kosmetycznymi okolic szyi i dekoltu. Drenaż pomaga w zwalczaniu cellulitu wraz z innymi zabiegami oraz wspomaga procesy odchudzania i ogólnego oczyszczania organizmu z toksyn.

Inwigilacja i szpiegostwo gospodarcze

Oferta skierowana jest głównie do właścicieli firm, kadry zarządzającej, osób na stanowiskach kierowniczych oraz do wszystkich pracowników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informacji w firmach, organizacjach i instytucjach zainteresowanych poprawą stanu swojego bezpieczeństwa.

 

Kurs kosmetyczny

Program kursu opracowano na bazie 50 lat doświadczeń w szkoleniu profesjonalnych kadr w kosmetyce. Kurs prowadzony jest w małych grupach, w nowocześnie wyposażonych pracowniach, przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie kosmetyki, preparaty i sprzęt niezbędne do wykonywania zabiegów są wliczone w cenę kursu.

Kurs pedagogiczny dla instruktorów szkolenia wewnątrzzakładowego - ON-LINE

Przygotowanie słuchaczy do kompleksowego prowadzenia praktycznej nauki zawodu dla pracowników oraz praktykantów, w tym zapoznanie z klasycznymi i nowymi metodami nauczania praktycznego.

Kwalifikowany pracownik ochrony

Przygotowanie do prawidłowego wykonywania zadań związanych z ochroną osób i mienia oraz uzyskanie wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.

Termin rozpoczęcia zajęć:

 

Zadzwoń i zapisz się na kurs:
32 204 14 73 w. 36, 25

Magazynier

Kurs umożliwia nabycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do podjęcia pracy w charakterze magazyniera.

Manicure - pedicure i stylizacja paznokci

Program kursu obejmuje kompleksowe przygotowanie do wykonywania zabiegów z zakresu kosmetyki dłoni, stóp i paznokci - od profesjonalnego  manicure i pedicure, poprzez  masaż i pielęgnację, na stylizacji paznokci kończąc. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, różnymi metodami i technikami, z zachowaniem najwyższych standardów sanitarno - higienicznych.

Masaż klasyczny i relaksacyjny

W czasie kursu uczestnicy zdobywają umiejętności wykonywania masażu klasycznego i relaksacyjnego ciała, twarzy, szyi i dekoltu. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, w nowocześnie wyposażonej pracowni. Kurs skierowany do osób, które chcą podjąć pracę w gabinetach SPA, odnowy biologicznej, kosmetycznych, salonach wellness, hotelach, bądź założyć własną działalność gospodarczą.

Nowoczesne środki techniczne w pracy detektywa

Szkolenie składa się z części teoretycznej popartej prezentacją urządzeń oraz części praktycznej gdzie będzie można zapoznać się z działaniem urządzeń podczas ćwiczeń.

 

Obsługa kasy fiskalnej

Kurs umożliwia nabycie umiejętności obsługi kas fiskalnych różnych typów.

Zadzwoń i zapisz się na kurs:
32 204 14 73 w. 36, 25

Obsługa komputera dla seniora

Umożliwienie seniorom nabycia i utrwalenia takich praktycznych umiejętności, jak obsługa komputera i korzystanie z Internetu.

Obsługa komputerowych programów handlowych

Wykorzystanie programów komputerowych, w tym komputerowych programów handlowych w małych i średnich przedsiębiorstwach

Opiekun dziecięcy

Przygotowanie do wykonywania czynności opiekuna dziecięcego

Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych

Wykonywanie czynności opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Przygotowanie uczestników do prawidłowego reagowania oraz udzielania pierwszej pomocy w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

Sprzedawca

Kurs umożliwia nabycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do podjęcia zatrudnienia na stanowisku sprzedawcy oraz na stanowisku wymagającym umiejętności obsługi kas fiskalnych.

Stewarding - ochrona imprez masowych (z uprawnieniami PZPN)

 

Stewarding to program będący wynikiem raportu UEFA krytycznie oceniającego bezpieczeństwo oraz obsługę kibiców podczas meczów piłki nożnej organizowanych na polskich stadionach. Został opracowany zgodnie z polskimi regulacjami prawnymi, pod nadzorem Departamentu Bezpieczeństwa i Infrastruktury Stadionowej UEFA przez komórki PZPN odpowiedzialne za bezpieczeństwo na stadionach, przy współudziale światowej klasy specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa.

 

Uprawnienia elektryczne do 1 KV

Eksploatacja urządzeń i i nstalacji elektroenergetycznych

Wizaż i stylizacja

Szkolenie skierowane do osób, które chcą poznać tajniki kreowania wizerunku oraz nauczyć się podkreślania walorów urody, a także tuszowania jej mankamentów za pomocą odpowiednio dobranych środków. Kurs prowadzony przez doświadczonego instruktora, w profesjonalnie wyposażonej pracowni. Dodatkowo, w programie zawarte zostały elementy fryzjerstwa, kosmetyki, charakteryzacji oraz body-paintingu.

Budowanie systemu bezpiecznego obiektu

System bezpieczenstwa obiektu to zespół sił i środków zapewniających stabilny i akceptowalny stan bezpieczeństwa obiektu. Szkolenie skierowane jest do wszystkich osob zainteresowanych tworzeniem i wdrażaniem systemów bezpieczenstwa obiektów.

 

Makijaż permanentny

Szkolenie jest doskonałą inwestycją w rozpoczęcie nowej lub rozszerzenie obecnej działalności. Podczas zajęć przekazujemy wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu prawidłowego wykonywania makijażu trwałego. Każda osoba, która ukończy szkolenie jest w pełni przygotowana do samodzielnego wykonywania zabiegów. Gwarantujemy małe grupy szkoleniowe, profesjonalizm osób prowadzących, indywidualne podejście do uczestników oraz wysokiej jakości sprzęt i warunki szkolenia.

Członek służby porządkowej oraz służby informacyjnej podczas imprez masowych

Uczestnik szkolenia nabywa umiejętności oraz uprawnienia do wykonywania zadań służby porządkowej oraz służby informacyjnej zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 sierpnia 2011r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne (Dz.U. Nr 138, poz. 1087).

 

Kierownik wycieczek szkolnych (stacjonarnie lub on-line)

Kurs umożliwia nabycie uprawnień do pełnienia funkcji kierownika wycieczek szkolnych.

Kierownik wypoczynku

Przygotowanie do nabycia uprawnień do podjęcia pracy w charakterze kierownika placówek wypoczynku

Termin rozpoczęcia szkolenia: 14 lipca 2018r.

                                                   

Kurs trwa jeden dzień.

 

                                                  

Zadzwoń i zapisz się na kurs:
32 204 14 73 w. 36, 25.

Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

Uzyskanie przygotowania pedagogicznego przez instruktorów praktycznej nauki zawodu.

 

Mała chirurgia w kosmetyce - elektrochirurgia

Szkolenie skierowane do kosmetyczek i kosmetologów. Przygotowuje do profesjonalnego wykonywania zabiegów z zakresu usuwania owłosienia, brodawek, włókniaków oraz zamykania naczynek z wykorzystaniem właściwości prądu elektrycznego. Uczestnicy mają do dyspozycji stanowiska pracy w pełni wyposażone w wysokiej klasy urządzenia, narzędzia, produkty i kosmetyki potrzebne do przeprowadzania zabiegów.

Wychowawca wypoczynku

Kurs umożliwia nabycie uprawnień niezbędnych do podjęcia pracy w charakterze wychowawcy grupy w placówcewypoczynku dzieci i młodzieży.

Termin rozpoczęcia zajęć:  13 - 15 lipca 2018r

Kurs trwa 3 dni.

Zadzwoń i zapisz się na kurs:
32 204 14 73 w. 36, 25.

Kierownik do spraw bezpieczeństwa podczas imprez masowych

Osoby kończące szkolenie będą przygotowane do pełnienia obowiązków kierownika do spraw bezpieczeństwa podczas trwania imprez masowych. Zdobędą niezbędną wiedzę do podjęcia odpowiedzialności za ten zakres organizacji imprezy oraz podległych mu członków służby porządkowej i służby informacyjnej.

 

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Szkolenie przygotowuje do wykonywania zabiegów trwałego przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1. Prowadzone z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i nowoczesnego sprzętu w profesjonalnie wyposażonej pracowni.

Pierwsza pomoc podczas imprez masowych

Podczas imprez masowych dotarcie do poszkodowanego profesjonalnych służb medycznych może być znacznie utrudnione lub wydłużone w czasie. Dlatego tak istotne jest, aby w sytuacjach niebezpieczeństwa utraty zdrowia i życia ludzkiego umieć właściwie zareagować - odpowiednia reakcja może tu decydować o życiu bądź śmierci człowieka.